Pa buxhet për një kohë të pacaktuar, Luizi dhe Olta e pësojnë keq! Çfarë rregulli kanë thyer kësaj radhe?

106

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë.

Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë e një klipi ku kanë thyer një nga rregullat kryesor të formatit, teksa diskutonin për nominimet.

Sipas Vëllait të Madh, Olta dhe Luizi do të jenë për një kohë të pacaktuar pa buxhet.

A do të tregohet ndonjë nga banorët zemërgjerë për ushimin e tyre të javës? Kjo pritet për tu parë…