Pa fitues përfundoi ndeshja Ajax – Juventus (video)

0
333

Ajax dhe Juventus kanë luajtur baraz me rezultatin 1-1 në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në ‘Johan Cruyff Arena’.

Ronaldo hapi serinë e golave, pasi ka shënuar në minutën e fundit të pjesës së parë.

Mirëpo, gjithçka barazoi David Neres, i cili realizoi pas 30 sekondave në pjesën e dytë.

Kujtojmë që ndeshja e kthimit zhvillohet menjëherë pas një jave.