Pa fitues përfundoi takimi Inter-Atalanta (video)

0
495

Interi dhe Atalanta janë ndarë në paqe në ndeshjen e zhvilluar të dielën duke barazuar pa gola në ‘Giuseppe Meazza’.

Nuk pati pothuajse asnjë rast për t’u përmendur, derisa të dy skuadrat u treguan të kujdesshme për të mos humbur pikë.

Interi ka 57 pikë në vendin e tretë, kurse Atalanta 52 në vendin e pestë.