Pak orë para meçi, Florian Marku njofton se ku mund ta ndjekin LIVE

0
1131

Florian Marku do të zhvillojë sonte meçin ndaj Jorick Luisettos.

Në konferencën para mediave, Marku ka njoftuar se meçi i do të fillojë rreth orës 21:00/22:00.

Pak orë para fillimit të meçit, me anë të një postimi në rrjetin social, Facebook, Marku bëri me dije se meçi do të transmetohet në Tring Sport 2 HD dhe Sky Sports Boxing.

Meçi do të zhvillohet në Wembley në “SSE Arena”,

Marku ka nëntë fitore e një barazim deri më tani, ndërsa rivali i tij, Luisetto ka 13 meçe, prej të cilave ka fituar 11, 2 me nokaut dhe ka humbur 2.