Pamje të reja që shihet qartë se si e humbi jetën polici Izet Demaj (Video)

0
275
Polici Izet Demaj ka humbur jetën para disa ditësh në përleshje me një grabitës të një banke në Istog. Në këtë video të publikuar nga “AlbanianReaLFacts”, shihet qartë se si ndodhi rasti.
Nga video shihet se si Demaj ishte në një qebatore kur merr vesh për rastin, nga ku çohet me vrap për t’ju dalë në ndihmë punëtorëve të bankës dhe personave të marrë peng.
Përkushtimi i Izet Demajt për mbrojten e qytetarëve është vlerësuar lartë nga të gjithë drejtuesit e institucioneve të vendit dhe nga qytetarët.

Video EKSKLUZIVE momentet e fundit te POLICIT IZET DEMAJ

1: Polici Izet Demaj ishte me UNIFORMË TË POLICISË disa portale kanë thënë se ishte me rroba civile dhe ua demantojmë2:Polici Izet Demaj vjedhjen në bankë e vëren duke hecur rrugës3:Polici Izet Demaj është vrarë menjëher pasi që e ka hapur derën e bankës dhe ka tentuar te futet brenda.4:Stafi jonë pas shumë tentimeve ne futje të serverve të LIVE CAM në ISTOG kemi arritur ti sigurojmë këto pamje duke i hakur serverët5:Shpresojmë që me kët video Policia e Kosovës dhe qdo Polic ,të mësoj nga gabimet dhe ta vlerësojë në raste të ngjajshme si të veprojnë !PËR FUND : Rroftë POLICIA E KOSOVËS , Poshtë Kriminelët !

Posted by Albanian Real Facts on Friday, January 4, 2019