Parashikimi i motit

0
253

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-18 gradë Celsius.