Pasi ia dedikoi golin në ndeshjen e sotme, Messi vjen me një reagim tjetër për Maradonën

0
200

Barcelona arriti fitore me rezultat 4-0 në ndeshjen e zhvilluar sot kundër Osasunës.

Gol në këtë ndeshje shënoi edhe Messi, ku festimi i tij ishte i veçantë.

Messi golin e shënuar në këtë ndeshje ia ka dedikuar legjendës së futbollit, Maradonës.

Kurse, tani Messi ka publikuar një fotografi të tij dhe Maradonës, e ku ia ka thënë lamtumirën.

“Lamtumirë, Diego”, ka shkruar Messi.