Për pak të digjet një veturë, e mbulon tymi (video)

0
210

Para pak minutash një veturë është mbuluar nga tymi.

Dëshmitari ka dërguar videon tek “Jepi zë”, ku shihet një shtëllungë tymi.

Sipas tij, vetura ka shpëtuar pa u djegur, dhe ka shtuar se nuk dihen dëmet.