Përfundon pjesa e parë, Manchester Utd në epërsi ndaj Wolves (Video)

0
286

Manchester United po luan si mysafir kundër Wolverhampton, shkruan fokusi.info.

“Djajtë e kuq” kaluan në epërsi kundër Wolves në minutën e 28-të, pas një aksioni briliant i ndërtuar nga Lingard dhe Rashford ,ku ky i fundit asistoi për Martial i cili shënon një gol të bukur me të majtën për rezultatin 0 – 1.

Me këtë rezultat përfundoi edhe pjesa e parë e ndeshjes.

Shikone golin e Martial: