Plagos veten dhe arrestohet nga policia

0
204

Policia ka treguar që një person gjatë ditës së djeshme ka plagosur veten me armë zjarri.

Kjo plagosje sipas policisë ka ndodhur në mënyrë aksidentale dhe nga pakujdesia. Pas incidentit Policia ka kontrolluar shtëpinë e të dyshuarit në Pejë ku kanë gjetur një pistoletë dhe 14 gëzhoja.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.