Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

0
278

Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit.

Informatat e para nga burimet e Alsat thonë se personi është plagosur me armë zjarri si pasojë e një përplasje me armë mes dy familjeve.

I plagosuri është dërguar për ndërhyrje të menjëhershme në Qendrën Klinike në Shkup.

Policia për momentin është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rastit.