Poni tregon se përse nuk solli projekte gjatë kësaj kohe

0
86

Poni, ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja. Megjithatë, artistja që është e njohur për këngët labe ka treguar të vërtetën përse deri më tani nuk solli projekte të reja.

“Ka çdo ditë pyetje të tilla. Dhe ju falenderoj shumë, por mungesa e gjatë, ka qenë sepse doja të kisha një album me disa këngë të reja, dhe jo vetëm një këngë apo klip të ri, ka thënë Poni në rrjetin social.

“Dashni e vjetër”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga Poni në bashkëpunim me Irkenc Hykën.