Prezantuesja e AAK-së detyrohet të largohet nga skena: “ O s’jam mirë”! (video)

0
293

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka prezantuar sot disa aderime, shuma pjesë e show-bizit dhe artistë të njohur.

Mirëpo, një e papritur ndodhi derisa u lexuan emrat e këtyre personalieve.

Prezantuesja e AAK-së për një qast nuk ishte në gjendje të vazhdonte t’i tregonte aderimet. “O, s’jam mirë…”, ishin fjalët e saja drejtuar Erolld Belegut.

Shikoni videon në minutën 19:35.