PSG fitoi me rezultat minimal ndaj Toulouse (video)

0
370

Paris Saint Germain ka fituar me rezultat minimal si mysafir ndaj skuadrës Toulouse në javën e 30 të Ligue 1.

Ishte futbollisti në top formë Kylian Mbappe ai që shënoi golin e vetëm dhe të fitores në minutën e 74-të për rezultatin 0 – 1.

PSG gjendet në vendin e parë me 80 pikë, 20 më shumë se vendi i dytë, Lille.