PSG shkatërron Dijon

736

Skuadra franceze PSG e ka deklasuar skuadrën tjetër franceze Dijon qysh në pjesë të parë me rezultat 4-0. Golat i shënuan: Di Maria (2), Cavani (1) dhe Neymar (1).

Skuadra e PSG në këtë sezon është e papërmabajtëshme dhe po shkatërron çdo gjë që po i del përpara.