Publikohet balada nga Ardian Mehmeti ”Në këtë natë”

179

Këngëtari vushtrrias, Ardian Mehmeti ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan Fokusi.info.

”Në këtë natë” titullohet balada më e re nga Ardiani.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet Ardiani, kurse orkestrimin e ka bërë Arti Rec.