Publikohet kënga e Albina Kelmendit dedikuar përvjetorit të pavarësisë

125

Këngëtarja kosovare Albina Kelmendi ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Emri im” është dedikim për përvjetorin e 15- të të pavarësisë së Kosovës.

Kësaj radhe bashkoj forcat me artistët Enis Mullaj, Arian Agushi dhe Bujar Kelmendi.

Kënga është përpunuar nga Publico Group ndërsa për tekstin është kujdesur Gold Ag.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e plotë.