Publikohet kënga e re e Arilenës dhe Dafinës

0
171

“Thirr Policinë” mban titullin kënga më e re e Arilena Arës dhe Dafina Zeqirit, e cila u publikua sot me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet këngëtaret në bashkëpunim me reperin Elinel, kurse producimi u bë nga Mixey Music&Apollo.

Për melodinë po ashtu u kujdesën vet artistet dhe miksimi e masterizimi nga Darko Dimitrov.

Klipi është realizuar nga produksioni “Imagine Films”.