Publikohet kënga ”Gurbetqari” nga Shyhretja dhe Gold AG (VIDEO)

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli sapo ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Gold AG.
Projekti ishte paralajmëruar ditë më parë ndërsa ky renditet bashkëpunimi i tretë mes tyre.
Për më shumë dëgjojeni këngën e publikuar dedikuar gurbetqarëve.