Publikohet kënga më e re nga Fifi dhe Markel Goga

0
133

Këngëtarja e njohur Fifi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga vjen në bashkëpunim me artistin Markel Goga, shkruan Fokusi.info.

Projekti muzikor titullohet “Dehur”.

Teksti i këngës është shkruar nga të dy këngëtarët ndërsa ana vizuale i është besuar produksionit “Imagine Films”./Fokusi.info/