Publikohet “T’lutem” nga Skerdi ft Mimoza Shkodra (Video)

0
107

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Skerdit dhe Mimoza Shkodrës.

Kënga e tyre quhet “T’lutem” dhe është e shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e ka realizuar Jaydee në Shqipëri.

Muzika është realizuar nga DJ R, ndërsa melodinë dhe tekstin e ka bërë vet Skerdi.