Qesharake: Ronaldo me një goditje rrëzon në tokë Khediran

0
42
Juventus zhvilloj ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të ndaj Sassuolos, duke e fituar me rezultat 0-3.
Por, gjatë ndeshjes vëmendje mori edhe një rast kur padashje Cristiano Ronaldo e goditi me top në kokë Sami Khediran duke shkatuar një shpërthim në rrjetet sociale pasi që video u bë virale dhe u shpërnda nga të gjithë.