Rashica asiston, Werder barazon (Video)

0
283

Skuadra e Werder Bremenit e ka barazuar rezultatin 1 – 1 kundër Fortuna Dusseldorf.

Ishte Milot Rashica, ai i cili asistoi për Johannes Eggestein, i cili shënoi me kokë në minutën e 47-të.

Shikone asistin e Rashicës dhe golin: