Real Betis – Barcelona, këto janë formacionet zyrtare

500

Real Betis dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare.

Real Betis dhe Barcelona do të takohen në javën e 28-të në La Liga.

Ndeshja starton në ora 20:45, ndërsa zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Benito Villamarín’.

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes, Betis – Barcelona: