Refleksi i shpejtë i djalit, e shpëton të dashurën nga vdekja (Video)

Në djalë shpëtoi jetën e partneres së tij pasi e largoi nga trajektorja e një veture të dalë jashtë kontrollit.
Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e frikshëm. Burri tregohet tepër i shkathët dhe arrin të shpëtojë të dashurën nga një fatkeqësi thuajse e sigurtë.
Nuk dihet se ku është bërë video, por ajo është kthyer në hit në rrjetet sociale./gazetametro.net

https://youtu.be/yNdZxHQJGKU