Rikthehen “Spice Girls”! Ja ku do të performojnë (Foto)

Mel B ka zbuluar sot se “Spice Girls” do të performojnë në maj në dasmën mbretërore të Prince Harry dhe Meghan Markle.

Këngëtarja e konfirmoi lajmin aksidentalisht në emisionin “The Real”.

“Njeh ndonjë që do të shkojë në dasmën mbretërore?”, e pyet njëra nga prezantueset Mel B, teksa kjo e fundit aprovon duke tundur kokën.

Më pas, 42 vjeçarja ka zbuluar se “Spice Girls” në fakt do të jenë aty për të performuar.