Rozana Radi zbulon se është në lidhje dashurie

0
123

Këngëtarja ka zbuluar nga jeta e saj personale.

Rozana Radi është pyetur nga fansat se a është në lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk ka hezituar dhe ka treguar se është në lidhje romantike me dikë që e do.

“Po jam në një lidhje me dikë që më do sigurisht”, ka shkruar këngëtarja.

Rikujtojmë se dikur ka qenë në lidhje dashurie me reperin, MC Kresha.