Rrahje për shkak të borxhit, arrestohen katër persona

0
246

Borgji u bë shkas që katër persona të rrahen në mes vete.

Ngjarja ka ndodhur në Lipjan, ku sipas policisë pas një mosmarrëveshje lidhur me një borxh ka ardhur deri te rrahja e katër të dyshuarve meshkuj K-Shqiptar.

E po ashtu të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.