Rrëshqet dheu në “Arbëri”, e zë një person

0
595

Para pak çastesh ka ndodhur një rrëshqitje e dheut në Prishtinë, përkatësisht në lagjen “Arbëria”.

Si pasojë e shembjes së dheut është zënë një punëtor.

Ekipet policore dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.