Sabiani largohet nga Big Brother ViP Albania

60

Sabiani është eliminuar nga gara për çmimin e madh në Big Brother VIP Albania.

Ai ishte në nominim këtë javë me Antonetën, Armaldon, Deamishel, Fotini, Nitën dhe Qetsorin.