Sabri Fejzullahu vjen me këngën e tij të re “Dashnija Ime”

0
216

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashnija ime”.

Muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Irkenc Hyka, derisa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Miksimin e këngës e ka bërë Jojo, derisa producent i saj është Mirton Xhekaj.

“Dashnija Ime” vjen me videoklip të punuar nga MProduction.

Për ta dëgjuar këngën kliko lidhjen e mëposhtme:

https://youtu.be/ESADNNITLdg