Sërish tërmet në Shqipëri, ja ku është epiqendra

0
204

Një lëkundje tërmeti është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shqipëri. IGJEUM bën me dije se tërmeti është regjistruar 8 Km ne Perëndim te Leskovikut.

Për fat magnituda e goditjes ka qenë e vogël, vetëm 1.8 dhe nuk ka asnjë të dhënë për dëme.

Përndryshe edhe para tri ditëve Shqipëria është goditur nga tërmete të vogla.