Shkodër, dy vëllezërit Bilali vriten në banesë

0
487

Dy vëllezër, Astrit dhe Brahim Bilali u vranë sot në mëngjes në afërsi të zonës Zooteknike të Shkodrës.

Vrasja u shënua rreth orës 09:30 minuta.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ndërsa mësohet se është gjetur dhe një makinë e djegur në zonën e Livadheve.

Dyshohet se mund të jetë e autorëve të krimit./oranews