Shkon në 76 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

0
207

Ka shkuar në 76 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë.

Lajmin e ka dhënë sot Ministria e Shëndetësisë, e cila ka bërë përditësimin e situatës pas testimeve të reja të bëra në persona të dyshuar.

Sipas MSH rastet e reja jane 5 ne Tirane dhe nje tjeter, qytetar nga Fieri, i izoluar me heret.