Shkurte Fejza dhe Aziz Dervishi vijnë me këngën “Ku je ti Kërçovë”

0
97

Shkurte Fejza dhe Aziz Dervishi kanë bashkëpunuar në projektin e ri muzikor.

Dy këngëtarët e njohur të zhanrit popullor e kanë publikuar me videoklip këngën dedikuar Kërçovës.

Ky ishte bashkëpunimi i parë i tyre dhe menjëherë u pëlqye nga publiku shqiptar./Fokusi.info/