Shkurte&Naxhije Fejza publikojnë këngën “Motrat”

0
169

Këngëtaret Shkurte Fejza dhe motra e saj Naxhije Fejza, kanë publikuar këngë së bashku, shkruan Fokusi.info.

Kënga titullohet “Motrat” dhe është realizuar me muzikë e tekst nga Sami Aliu.

Në këtë këngë, ato i këndojnë dashurisë dhe lidhjes mes motrave./Fokusi.info/