Sinan Vllasaliu dhe Lok Komoni publikojnë projektin ‘Qikat e Prishtines’ (Video)

Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e ri muzikor me artistin, Lok Komoni.

Kënga e re nga dyshja e njohur mban titullin ‘Qikat e Prishtinës’ dhe është publikuar së bashku me videoklip, shkruan Indeksonline.

Për tekstin e këngës është kujdesur Arsim Bunjaku, muzika u punuar nga Wirusi dhe Arsim Bunjaku, orkestrimi është bërë nga Wirusi.

Ky projekt tashmë është publikuar në kanalin Youtube dhe pritet të pëlqehet nga adhuruesit e artistëve.