Skender Hasi vjen me këngën kushtuar heroit Imer Alushani

0
104

Këngëtari i mirënjohur Skender Hasi, vjen me këngën dhe videoklipin e ri që ia ka kushtuar heroit Imer Alushani (Vogëlushi).

Kënga është realizuar në 22 vjetorin e rënies së heroit, transmeton Fokusi.info.

Teksti&muzika: Skender Hasi
Orkestrimi: Shpetasound,
Qifteli: Gent Hoxha
Video: Artlali produkcion
Këndon: Skender Hasi