Sondazhi i T7 nxori të parën Vetëvendosjen, ja si e komenton Memli Krasniqi

458

Nënkryetari i PDK’së Memli Krasniqi ka komentuar sondazhin e publikuar sonte nga T7 dhe Express.

“Nuk mund të quhet sondazh ky, edhe ju keni ra pre e këtij eksperimenti”, tha Krasniqi në Pressing.

“S’ishte diçka serioze dhe s’ia vlen të diskutohet”, shtoi ai.

Por a do ta bojkotojë PDK televizionin 7 pas publikimit të sondazhit?

“Kur politika dhe biznesi bëhen bashkë, atëherë kemi problem’, tha Krasniqi.