Spanja në epërsi, Morata e tund portën e Neuer

78

Kombëtarja e Spanjës ka arritur të kaloj në epërsi kundër Gjermanisë.

Në minutën e 62-të, Alvaro Morata u gjend shumë mirë në zonë dhe arriti të shënoi, shkruan Fokusi.info.

Ja goli ⤵️