Sulmohet me thikë një person

0
350
ilustrim

Të mërkurën rreth orës 02:12, një i dyshuar pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke e goditur me thikë një person.

“Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.