Sulmohet një angleze nga një shqiptar në Shtërpcë

0
225

Ankuesja femër shtetase angleze ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, njofton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.