Sulmohet një polic në Fushë Kosovë

0
531
Policia në Fushë Kosovë ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, i cili ka sulmuar një polic.
Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Nëna Terezë” ku sipas Policisë i dyshuari ka prishur rendin dhe qetësinë publike.
I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.