Javën tjetër Kurti dhe Rama në Slloveni

Më 28 dhe 29 gusht do të mbahet në Slloveni konferenca ndërkombëtare e Forumit strategjik...

Shiheni Albin Kurtin se si nuk u frikësohet femrave

Shkruan: Kimete Berisha Ditari i Kosovës: Albin Kurti i tha popullit të Tetovës ‘Ju dua’....

Ragmi Mustafi bëhet këshilltar në Qeverinë Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ia ka shtuar Ragmi Mustafin, vargut të gjatë të këshilltarëve...

Osmani, Kurti dhe Xhelal ministri po e rrezikojnë sigurinë kombëtare

Opinionistja Kimete Berisha ka komentuar sulmet ndaj Policisë së Kosovës në veri. Përmes një postimi...