Javën tjetër Kurti dhe Rama në Slloveni

Më 28 dhe 29 gusht do të mbahet në Slloveni konferenca ndërkombëtare e Forumit strategjik...

Rama publikon një video magjepsëse nga bregdeti i Shëngjinit

Bregdeti i Shëngjinit është shndërruar në pikë referimi për turistët vendas dhe të huaj edhe...

Shumë vende në botë kanë ushtri brenda aeroportit, Rama përgjigje Bashës dhe Metës: Gjeni arsye të tjera për marrëzitë tuaja

Në një përgjigje për presidentin Ilir Meta dhe liderin demokrat Lulzim Basha, Rama thotë se...