Presidenti Ilir Meta dekoron pjesëtarët e FSK-së dhe Policisë së Kosovës

Presidenti shqiptar, Ilir Meta ka dekoruar pjesëtarët e FSK-së dhe Njësisë Speciale të Kosovës për...

Shembet ura në Turqi, “gëlltit” veturën me dy pasagjerë – kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës (video)

Si pasojë e shirave të rrëmbyeshëm është shembur një urë në qytetin turk Terme, me...