Të miturës i grabitet telefoni nga një person i maskuar

648
Një femër e mitur ka raportuar në polici mbrëmë se gjersa ka qenë duke ecur në rrugën “Rexhep Mitrovica” në Prishtinë, një person i dyshuar i panjohur me maskë në kokë ia ka grabitur telefonin celular dhe ka ikur në drejtim të panjohur.
Policia ka bërë të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor pas lëndimeve të pësuara.
Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa policia po merret me hetimin e rastit.