Tërmet 3.2 ballë në Durrës

0
647

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë është regjistruar mëngjesin e kësaj të premtje në Durrës.

Sipas të dhënave të Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti ka rënë në orën 05:54 të mëngjesit, me epiqendër në Jug të Piqeras, 4 km Veri-Perëndim në Lukovë, me thellësi 20 km.

Nuk raportohet për dëme materiale.