Tërmet në Kosovë

0
165

Para pak minutash janë ndjerë lëkundje të tokës në Kosovë.

Lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, shkruan faqja EMSC.

Raportohet se lëkundje të tokës ka pasur edhe në Serbi dhe Maqedoni të Veriut.