Tërmet në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

0
247

Toka është lëkundur sërish në Shqipëri.

Një tërmet me magnitudë 3.3 me epiqendër 25 km në jug perëndim të Durrësit  është ndjerë pak më parë.